Çorlu Otomatik Kepenk, Cam Balkon Sistemleri
Esentepe Mh. Eski Bağ. Cd. No:18

Çorlu / TEKİRDAĞ

0 282 651 41 40

Telefon

Çorlu Otomatik Kepenk

Çorlu Otomatik Kepenk

Çorlu Otomatik Kepenk

Otomatik kepenkler, genellikle iş yerlerinde kullanılan ve günümüzde de konutlarda, müstakil yerleşim yerlerinde kullanılan sistemdir. Otomatik kepenkler diğer kepenklere göre bir çok avantajı vardır. Otomatik kepenkler binanın pencere ve kapı tarafından izolasyonunu sağlar. Kötü hava koşullarından koruyan ve güneş ışınlarından koruyan bir sistemdir.

Otomatik kepenkler kumandası ile uzaktan kontrol edilebilir sistemdir. Uzaktan kullanılabilen ve kötü hava koşullarında dışarıya çıkmadan kumanda ile açılıp kapanmayı sağlayan sistemdir. Otomatik kepenkler motorlu ve elektrikli çalışan çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım yerlerine göre kapılarda, pencerelerde ve garaj kapılarında kullanılır.

Güvenlik açısından da önemli yer tutan otomatik kepenkler dayanıklılık ve hırsızlık gibi durumlara karşı güvenliğinizi artırma özelliğine sahiptir. Çelik gövde ve kepenk sistemleri daha çok güvenliğin ön planda tutulması istenen uygulamalardır. Kumanda yardımı ile ya da önceden süresi ayarlanarak zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapanan güvenli bir sistemdir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

0 282 651 41 40