• Esentepe Mah. Eski Bağlar Cd. No:18
  • info@corlucambalkon.com
Esentepe Mh. Eski Bağ. Cd. No:18

Çorlu / TEKİRDAĞ

0 282 651 41 40

Telefon

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Küpeşte Sistemleri

Binalarda bina girişlerinde, teras, balkon, havuz kenarlarında ya da merdiven sahanlıklarında güvenlik amaçlı uygulanan paslanmaz korkuluklara sistemlerine Küpeşte denir. Küpeşte sistemleri, estetik değerler göz önünde bulundurularak ve özel bağlantı elemanlarıyla direnci güçlendirilerek üretilir.
Korkuluk ve küpeşteler, alüminyum profiller üzerine istenen renk ile boyanarak ya da projeye uygun dekore edilebilir. Ürünler, şantiyeye hazır paketler halinde gönderilir, montaj süresi çok kısadır ve montajın diğer tamamlanmış bölümlere zarar vermeyecek şekilde uygulanması sağlanır.

Merdiven Küpeşte

Merdiven Küpeşte merdivenlerde güvenlik amacı ile  kullanılan ve aynı zamanda güvenliğin yanında estetik olarak  ortama hoş bir hava versin diye tasarlanmış bir korkuluk türüdür. Merdiven küpeşte diye de adlandırılan bu ürün evlerin ve diğer yapıların iç, dış mekanlarında da kullanılmaktadır. 
Truks Yapı güvenilir sağlam ve estetik merdiven küpeşte üretiminin yanı sıra montajını da uygun fiyata yapmaktadır

Balkon Küpeşte

Balkon Küpeşte balkonlarda hoş bir görünümü ve güvenlik sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluktur. Balkon Korkuluk pleksi, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Alüminyum kullanılarak oluşturulan balkon korkuluk alüminyum korkuluk veya küpeşte denir.
Paslanmaz balkon Korkuluk, bazen balkon küpeşte diye adlandırılır. Bunlar arasında hiçbir fark yoktur.

Teras Küpeşte

Teras küpeşte teraslarda güvenlik amacı ile  kullanılan ve aynı zamanda güvenliğin yanında estetik olarak  ortama hoş bir hava versin diye tasarlanmış bir korkuluk türüdür. Teras küpeşte diye de adlandırılan bu ürün genelde  dış mekanlarında da kullanılmaktadır. 
Truks Yapı güvenilir sağlam ve estetik teras küpeşte üretiminin yanı sıra montajını da uygun fiyata yapmaktadır

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Isıcam'lı Küpeşte Sistemi

Isıcam'lı Küpeşte Korkuluk Sistemi Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon sistemlerine entegre ...

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Balumax Int

Isıcam'lı Entegre Küpeşte Korkuluk Sistemi
 Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon ...

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Cam Korkuluk Sistemi

 CAM KORKULUK - LINERA Cam Korkuluk Sisteminin DNA'sı Albert Genau Ar-Ge ekibi ile yeniden yorumlandı. Yeni Nesil Cam Korkuluk ...