Katlanır Cam Balkon Sistemi, Cam Balkon Sistemleri
Esentepe Mh. Eski Bağ. Cd. No:18

Çorlu / TEKİRDAĞ

0 282 651 41 40

Telefon

Katlanır Cam Balkon Sistemi

Katlanır Cam Balkon Sistemi

Katlanır Cam Balkon Sistemi

Katlanır Cam Sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda fonksiyonel ve şık ortamlar yaratmanın en estetik yoludur. Katlanır Cam, olumsuz hava şartlarında kapalı tutularak  maruz kalınabilecek olumsuz dış etkenlere karşı etkin koruma sağlamaktadır. Sıcak hava şartlarında ise tamamen açık tutularak açık mekan gibi faydalanılabilmektedir. Katlanır Cam Sistemleri ile mekanlardan dört mevsim boyunca en işlevsel şekilde yararlanılabilmektedir.

Cam kanatların aralarına şeffaf, alüminyum ve polikarbon fitil uygulanabilmektedir. Şeffaf fitillerin izolasyonu daha iyi olmasına karşılık kısa ömürlüdürler. Alüminyum fitillerin içinde kıl fitil bulunmasına rağmen şeffaf fitillere nazaran daha düşük hava ve su izolasyon değerlerine sahiptirler. Polikarbon fitil hem şeffaf olması itibarı ile hem de çok dayanıklı olması itibarı ile tartışmasız en iyi seçenek diyebiliriz. 

Sağlam ve güçlü yapısı ile ses ve ısı yalıtımına da katkıda bulunmaktadır. Çeşitli renk ve tasarımları ile mekanlarla uyumlu ve şık görünüm elde edilmektedir. Mimari tasarımları ,konseptinize uygun profil ve cam renk seçenekleri ile görsel olarak mekanlara değer katmakla birlikte, dış manzara kapanmadan ortamın keyfine varmanıza olanak sağlamaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

0 282 651 41 40